top of page

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Сьогодні Приватне акціонерне товариство “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” - соціально відповідальне підприємство. 

Майстер клас по розвитку дітей з ГО "Мами Прикарпаття"

Ми відгукуємося на звернення про благодійну допомогу. Ми сприяємо таким громадським організаціям та установам як «Народна самооборона Івано-Франківської області», «Спілка волонтерів Прикарпаття», національній поліції та міській владі в рамках проведення їх соціальних проектів. Кілька років поспіль беремо участь в акції «Купуємо івано- франківське – даємо роботу іванофранківцям».

 

Ми активно сприяємо розвитку спортивної активності у місті. Надаємо благодійну допомогу для проведення обласних спортивних ігор у Міжнародний день людей з інвалідністю. Також неодноразово здійснювали матеріальну підтримку по зверненнях Івано Франківської організації політв’язнів репресованих. Сприяємо розвитку спорту у місті і та регіону, а саме: проведенню спортивних змагань зі скандинавської хотьби 2018, SwimRun 2019, Пробіг Друзів Богородчани 2020.


Ми активно долучаємося до проектів, пов’язаних із розвитком дітей і талановитої молоді: співпрацюємо з ГО «Мами Прикарпаття», сприяючи реалізації їх проектів і проводимо спільні майстер класи.

Про нас

Вигляд Івано-Франківської харчосмакової фабрики в минулому

Історія

Приватне акціонерне товариство "Івано-Франківська харчосмакова фабрика" - вже більше 75 років бережемо традиції. Підприємство засноване 1946 року як артіль «5 грудня» ...
Процес виробництва свіжої випічки на Івано-Франківській харчосмакоі фабриці

Виробничі потужності

Смачна і така знайома з дитинства продукція ТМ «Ксенія» виготовляється на базі виробничих потужностей ПрАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика”. Ось уже 75 років тут зберігають традиційну рецептуру, використовують екологічно чисту сировину, без хімічних домішок та підсилювачів смаку...
bottom of page