top of page

Виробничі потужності

Виробничі потужності

Смачна і така знайома з дитинства продукція ТМ «Ксенія» виготовляється на базі виробничих потужностей ПрАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика”. Ось уже 75 років тут зберігають традиційну рецептуру, використовують екологічно чисту сировину, без хімічних домішок та підсилювачів смаку. Тому печиво ТМ “Ксенія” так смакують усій українській родині!

Процес виробництва кондитерських виробів на Івано-Франківській харчосмакоі фабриці

Виробничі лінії регулярно оновлюються, а також проводяться капітальні ремонти як обладнання так і приміщень. Вони використовуються разом зі збереженими традиційними рецептурами і досі у виробництві такого смачного печива, як у нашому дитинстві.

 

Уся продукція, що виготовляється на потужностях Івано-Франківської харчосмакової фабрики, відповідає державним стандартам якості. Підприємство сертифіковано по системі безпечності харчових продуктів HACCP і має сертифікат відповідності українським: ДСТУ ISO 22000-2018 та міжнародним стандартам: ISO 22000-2018.

Про нас

Історичне фото фабрики

Історія

Приватне акціонерне товариство "Івано-Франківська харчосмакова фабрика" - вже більше 75 років бережемо традиції. Підприємство засноване 1946 року як артіль «5 грудня» ...
Майстер клас по створенню пряників для дітей

Соціальна відповідальність

Сьогодні Приватне акціонерне товариство “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” - соціально відповідальне підприємство. Ми відгукуємося на звернення про благодійну допомогу. Ми сприяємо таким громадським організаціям та установам як...
bottom of page